Dofinansowania

Dotacje Unijne i UPUnia Europejska od kilku lat daje możliwość stworzenia własnego biznesu nawet bez posiadania środków finansowych. Wystarczy uzyskać dotację z tego organu. Nasze biuro pomoże przebrnąć przez wszystkie formalności i cały proces ubiegania się o fundusze.
Przyszli przedsiębiorcy znajdą u nas pomoc i wsparcie na każdym etapie pozyskiwania pieniędzy z UE. Pomożemy stworzyć biznesplan lub zmodyfikujemy już istniejący. Musi być on w pełni profesjonalny i uwzględniać sposób rozwoju i pozyskania pieniędzy przez przedsiębiorstwo. Dzięki naszym analizom określenie możliwości firmy będzie prostą i szybką czynnością. Następnie wybierzemy program dotacyjny adekwatny do zapotrzebowania i rodzaju biznesu oraz zbierzemy całą dokumentację. Ostatnim krokiem będzie wypełnienie wniosku.
Ci, którzy już prowadzą własne przedsiębiorstwa również mogą liczyć na wsparcie finansowe. Udzieli im go Urząd Pracy, który może opłacić staże organizowane w firmie lub zwrócić środki za kursy i szkolenia dla pracowników. Pieniądze z UP mogą zostać przeznaczone także na zakup dodatkowego wyposażenia do miejsca pracy.
Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Zgłoś się do nas, a nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą.