Doradztwo

Doradztwo FinansowePotrzebują Państwo doradztwa z zakresu księgowości lub finansów? Zapraszamy do naszego biura, a z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości w tej kwestii.
Doradztwo finansowe przyda się szczególnie podczas otwierania własnej firmy. Najlepiej udać się po pomoc jeszcze na etapie tworzenia biznesplanu. Specjalista spojrzy na niego fachowym okiem i oceni czy ma on szansę na osiągnięcie sukcesu. Na tym etapie należy także wybrać odpowiednie źródło finansowania. Być może branie kredytu nie będzie konieczne, a biznes zasłuży na uzyskanie środków z Unii Europejskiej? Nasi pracownicy doskonale znają się na przepisach i dotacjach unijnych i z pewnością pomogą w uzyskaniu funduszy.
Jeśli już prowadzą Państwo biznes pomoc kogoś z zewnątrz także może okazać się niezastąpiona. Sprawdzenie stanu przedsiębiorstwa pomoże w określeniu jego potrzeb. To z kolei wskaże możliwości finansowe. Dzięki określeniu możliwości firmy będziemy w stanie zadecydować jaką drogę rozwoju powinna ona obrać i z jakich źródeł finansowania dalej korzystać.
Zapraszamy do naszego biura. Być może wystarczy jedynie rozmowa lub szybka analiza. Jedno jest pewne – niezależnie od rodzaju problemu postaramy się jak najlepiej pomóc.