PITy

Rozliczenia PITÓWMają Państwo problem podczas dokonywania corocznego rozliczenia PIT? Już niejednokrotnie stawialiście się na korektę a Urząd Skarbowy budzi w was niepokój? Nie martwcie się – my wszystko załatwimy. Posiadamy wiedzę, która pozwala nam na szybkie i bezbłędne wypełnianie znienawidzonych przez wielu deklaracji.
Nasze biuro zajmuje się m.in. wypełnianiem deklaracji podatkowych. Swoją pracę wykonujemy zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Cały proces współpracy opiera się na zostawieniu u nas niezbędnych dokumentów – później wszystkie formalności należą do nas. Dokumenty, jakich wymagamy to: PIT lub PIT- y uzyskane od pracodawcy za rok poprzedni i kopia zeszłorocznej deklaracji podatkowej. Jeżeli przysługują Państwu jakieś ulgi prosimy o poinformowanie o tym naszego pracownika.
W naszym biurze pracuje sztab profesjonalistów, którzy doskonale radzą sobie z przepisami prawa i podatkami. Dlatego oprócz wypełniania rocznych deklaracji podatkowych świadczymy szerszy zakres usług w tym zakresie. Nasi pracownicy mogą także reprezentować przedsiębiorców przed organami skarbowymi. Zajmujemy się także sporządzaniem rocznych PIT – ów dla pracowników. Oferujemy również obsługę kadrowo – płacową, która obejmuje działania związane z podatkami w przedsiębiorstwach.